|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike M671-TZ
Артикул
63337
4 120 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 99 г |
|---|---|
| Довжина леза | 70 мм |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Колір рукоятки | сталевий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |