|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike M662-TZ
Артикул
63336
3 120 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 60 г |
|---|---|
| Довжина леза | 74 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |