|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike M195
Артикул
51316
5 260 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 205 г |
|---|---|
| Довжина леза | 108 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 253 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60-61 HRC |
| Товщина клинка | 4.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G-10 / сталь |