|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike M121-TZ
Артикул
45443
6 930 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 110 г |
|---|---|
| Довжина леза | 92 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | S35VN |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |