|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike D712-G
Артикул
71038
1 220 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 63.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 77 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |