|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike D198-PB
Артикул
57285
1 450 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 118 г |
|---|---|
| Довжина леза | 98 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 231 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | поліамід |