|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike D191-W
Артикул
66409
1 590 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 120 г |
|---|---|
| Довжина леза | 92 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 219 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 + сталь 420 |