|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G771-BK чорний
Артикул
70375
1 320 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 103.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |