|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G770-BK
Артикул
68902
1 340 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 130 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Матеріал рукоятки | G10 |