|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G769-BK
Артикул
67588
1 420 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 135.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, на кожен день, для полювання, для риболовлі |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | склопластик G10 |