|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж складаний Ganzo G768PT-BK чорний клинок
Артикул
67584
1 280 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 116.9 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | склопластик G10 |