|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G767-GB зелений
Артикул
65861
1 230 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 118 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Тип замка | Button lock |
| Тип ножа | складний |
| Твердість клинка | 59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |