|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G7453P-OR
Артикул
71541
1 110 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 142 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |