|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G7453-BK
Артикул
67587
920 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 142 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 440C |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |