|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G743-2-GR
Артикул
44150
1 130 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 130 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |