|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G742-1-OR
Артикул
45054
690 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 162 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |