|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G740-BK чорний
Артикул
44533
1 310 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 155 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |