|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G732-OR помаранчевий
Артикул
45746
910 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 125 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, камуфляж |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Товщина клинка | 3 мм |