|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G729-BK чорний
Артикул
44673
1 130 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 126 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |