|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G727M чорний
Артикул
45790
1 010 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 130 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |