|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G720-B чорний
Артикул
44184
1 570 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 205 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |