|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G707B чорний
Артикул
67591
1 160 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 133 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | напівавтоматичні |
| Марка сталі | 440С |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь із вставками з натуральної деревини |