|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G707
Артикул
44747
1 010 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 115 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, ексклюзивний, викидний |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Тип замка | Plunge lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |