|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G704 із чорним лезом
Артикул
64264
1 180 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 140 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 440 С |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.6 мм |