|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G6805-GY сірий
Артикул
62498
860 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 105 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складанний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 57 HRC |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | склотекстоліт G10 |