|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G6803 ciрий
Артикул
58152
890 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 109 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |