|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G629-GY сірий
Артикул
70373
490 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 140 г |
|---|---|
| Довжина леза | 81 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Колір рукоятки | чорний, сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 57 HRC |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Матеріал рукоятки | PP, алюміній |