|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G628-GR зелений
Артикул
66518
510 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 138 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | поліпропілен (PP) + алюміній |