|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G626-BK чорний
Артикул
54007
400 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 127 г |
|---|---|
| Довжина леза | 96 мм |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 440А |
| Твердість клинка | 54-57 HRC |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | танто |