|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G6252-OR помаранчевий
Артикул
45933
480 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 142 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440 |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |