|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G619
Артикул
44315
330 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 119 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440 |
| Товщина клинка | 2.5 мм |