|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G617
Артикул
44313
330 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 105 г |
|---|---|
| Довжина леза | 80 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440 |
| Товщина клинка | 2.5 мм |