|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo G611 помаранчевий
Артикул
44245
360 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 85 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Колір рукоятки | жовтий, помаранчевий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 420C |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |