|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo D727M-GR зелений (D2 сталь)
Артикул
53225
1 510 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 117 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G-10 |