|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ganzo D704-GR; зелений (D2 сталь)
Артикул
53223
1 690 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 134 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G-10 |