|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж складаний Firebird FH926-CF чорний
Артикул
68658
1 890 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 116 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, на кожен день |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Матеріал рукоятки | карбон |