|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж складаний Firebird FH924-GY сірий
Артикул
62494
1 410 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 84 г |
|---|---|
| Довжина леза | 65 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складанний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.4 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Матеріал рукоятки | склотекстоліт G10 |