|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH922-GY
Артикул
56505
1 320 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 109 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 196 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |