|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH61-BK
Артикул
45433
690 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 100 г |
|---|---|
| Довжина леза | 7 см |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, рибальський |
| Загальна довжина | 17.1 см |
| Колір рукоятки | чорний, "сірий, сріблястий", зелений |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 0.35 см |
| Форма клинка | bowie |