|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH41-GY
Артикул
45409
1 580 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 101 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |