|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж складаний Firebird FH31B-CF
Артикул
60745
1 840 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 113 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Колір рукоятки | карбон |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Матеріал рукоятки | G10 |