|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH21-BK
Артикул
45341
1 250 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 96.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "синій, блакитний", зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |