|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH11S-GB
Артикул
46021
1 320 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 82 г |
|---|---|
| Довжина леза | 78 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | normal blade |