|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FH11CF
Артикул
44573
1 840 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 112 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, новинки |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Матеріал рукоятки | G-10 , Carbon fibre |