|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж складаний Firebird FB7651-GY
Артикул
45431
1 210 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 101 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.3 см |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Загальна довжина | 19.9 см |
| Колір рукоятки | чорний, "сірий, сріблястий", зелений |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 0.32 см |
| Форма клинка | clip-point |