|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FB7601-GY
Артикул
56153
1 160 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 120 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G-10 |