|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Firebird FB727S-GY
Артикул
45998
780 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 81 г |
|---|---|
| Довжина леза | 78 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "сірий, сріблястий", камуфляж |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | +-58HRC |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |