|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Yonder C23073B-DS1
Артикул
69282
5 920 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 71.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 73.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 168.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | spey-point |
| Матеріал рукоятки | дерево |