|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Yonder C23073B-1
Артикул
69281
4 590 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 71.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 73.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 168.2 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | spey-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |