|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Voltaic C20060-3
Артикул
64386
3 260 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 117.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 203.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний , зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Мікарта, нержавіюча сталь |